• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
 leech therapay hirudoterapiSÜLÜK TEDAVİSİ  SÜLÜK SATIŞI  05357616067 sülük satışı sülük SÜLÜK TEDAVİSİ

05357616067

KRONIK SALPINGOOPHORITIS TEDAVISI

KRONIK SALPINGOOPHORITIS TEDAVISINDE UYGULAMA HIRUDOTHERAPY
* Kronik salpıngo (HVO) jinekolojik pratikte en sık rastlanılan hastalığıdır. Bu hastalığın birçok yönleri hâlâ çözülememiştir iken. HVO tedavisinde terapötik yaklaşımlar hastalığın doğasını ve süresini dikkate almak değil, standart, hastanın yaşı, somatik ve jinekolojik hastalıkların yanı sıra özellikle kadın üreme hedeflerini sotpustvuyuschuyu. Hastanın her alevlenme antibiyotikler, vitaminler, biyo-uyarıcı, farklı yönlere homeostazı etki eden ilaçların büyük bir ders alır bulunmaktadır. 

kadın hastalıkları sülükler tedavisinde tamamı

normal "tedavi" nin önümüzdeki 3-5 yıl içinde bir sonucu olarak, (ve ne acı hakkında ise endişeli yapmalı?), Bir kadın neredeyse mevcut antibiyotik ve immünomodülatörler bütün kesimleri düzenli bir hastanede tedavi edilir vücudunuzun geçer. Ancak, sonuçlar HVO tedavisi istenen pek çok kalır.Şimdiye kadar, HVO ile kadınlarda infertilite görülme sıklığını azaltmak edemez, neredeyse öngörülemeyen hastalığın irinli komplikasyonlarının gelişmesidir. Alerjik ilaçlara reaksiyon ve gastrointestinal sistemin komplikasyonların sayısındaki artış mevcut geliştirmek ve kronik salpingoophoritis tedavisinde yeni yollar aramaya uzmanlar zorlanmaktadır. 

hirudotherapy kullanılarak infertilite tedavisi ile ilgili daha fazla bilgi

, 1980 V.I.Bodyazhina et al. Bu "... Kronik salpingoophoritis tedavi mevcut eğilim daha etkili olmayan ilaç tedavileri için yaygın kullanımda olan ilaçların kullanımına ilişkin makul kısıtlamalar olduğunu." Diye söyleniyordu 

gelişme sarmal içinde yürütülür diyalektiği, kanunları tıp, istisna değildir. hekimler cephanelik 50 yıldır neredeyse tamamen unutulmaya sonra tıbbi sülük binlerce yıldır birçok hastalığın tedavisinde başarıyla kullanılmaktadır döndü. 

küçük jinekoloji tıbbi sülük (hirudotherapy) uygulama alanındaki bilimsel gelişmelerin sayısı. 1999 yılında R.N.Zhivoglyad derecesi için tezi "enfeksiyöz ve toksik tip akut aşamasında Hirudotherapy endometriyoz, endometriyum hiperplazisi ve kronik salpingoophoritis." Son yıllarda, jinekolojik rahatsızlıkların tedavisinde Hirudotherapy kullanımına ilişkin Rus araştırma Profesör NV gözetiminde Perm Tıp Akademisi bilim adamları bir ekip olmuştur endometrioziste tıbbi sülükler kullanılarak yöntemlerini geliştirmiştir Startseva'nın. Mevcut ofis ve klinikler yaygın uygulamada kendi pratik deneyim kullanarak bu yöntemi kullanılmıştır hirudotherapy. 

endometriozis tedavisi hakkında daha fazla sülükler oku 

endometrit sülükler tedavisi hakkında daha fazla

farmakolojik olmayan yöntemlerin biri olarak, HVO tıbbi sülük karmaşık tedavisinde kullanılır, Hirudotherapy rasgele kullanımının tedavinin bu yöntemin etkinliğini azalttığı unutulmamalıdır, ancak bazı durumlarda onu gözden düşürmeye yol açabilir. 

Çeşitli düzenlemeler HVO için Girudoterapii rejimleri temel ve değişmez standart tedavi olarak kullanılamaz.Her hasta Girudoterapii için Kurs dikkate hastalık, adet döngüsü, yaş, anayasa, eşlik eden hastalıklar, hem de bazı sosyal faktörlerin özelliklerini alarak bireysel olarak yaptı. sülük sayısı, işlem sayısı, tedavi seansı arasındaki aralıklar değişebilir ve tek tek seçilir.

Muhasebe tedavi rejimi, aşağıdakileri unutmayın:1. Nokta sakral ve perianal bölge pelvik damarlar en iyi şekilde ifa sağlarlar. 
2. Nokta kasık bölgesi ve karın ön duvarı obschereflektornym üreme küre üzerinde güçlü bir etkiye sahip. 
3. Vajinal noktası de sağlanan çekme yerel enflamatuar tepkiler (sızmayı, vs.) ve pozadimatochnom uzayda eksüda emilimi. 
4. noktaları karaciğer obschereguliruyuschim etkiye sahiptirler. 
5. En bol kanama rahim çıkıntı halinde karın ön duvarı noktaları ile gerçekleşir. 

* Bu yazıyı yazarken kitap doktora gelen çizdiğinde Khardikova AV Gazazyan MG Kursk 2011 "kronik salpingoophoritis tedavisinde Hirudotherapy".