• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
 leech therapay hirudoterapiSÜLÜK TEDAVİSİ  SÜLÜK SATIŞI  05357616067 sülük satışı sülük SÜLÜK TEDAVİSİ

05357616067

OFTALMOLOJIDE SÜLÜKLER ILE TEDAVI

OFTALMOLOJIDE SÜLÜKLER ILE TEDAVI

Oftalmoloji nedir?Tıpta bu dalı göz hastalıkları çalışma ve önleme yöntemlerinin geliştirilmesine adamış. Göz hirudotherapy giderir hastalıkları nelerdir?glokom, keratit, retina damar tıkanıklıkları, kornea distrofisi, üveit ve diğerlerini tedavi etmek mümkün hirudotherapy. postoperatif katarakt cerrahisinde Sülükler yardım, göz iridosiklitin yakar. 

yararlı etki, tükürük kaynaklanmaktadır. Yaklaşık 200, biyolojik olarak aktif maddelerin içerir. Bunların karmaşık etki inflamasyon ve ödemi azaltır ve damar açıklığı ve besin dağıtım hücreleri, lenf sıvısı çıkış artırır. 

en çok çalışılan secrete arasında: 

Hirudin (kan inceltme pıhtılaşma önleyici etkisi) • 

• destabilase (kan pıhtısı erir) 

• hiyaluronidaz (iyileşmesi yanıklar etkili olan bağ dokusu, yapışmalar ve yara izi yok) 

• Orgelaza (yeni kapiler ağın oluşumuna katkıda) 

• apiraz (vernikler ) kolesterol birikimi ile gemiler 

• Eglin (rahatlatmak iltihabı) 

• bradikinin (kan damarlarını genişletmek) 

) • Kininaza (ağrı ortadan kaldırırSülükler ile Glokom tedavisiGlokom yükselmiş göz içi basıncı gelişir ve optik sinir yıkımına neden olur. Eğer derhal harekete geçmesi yoksa bu işlem, geri döndürülemez. sülük ısırığı etkisi gözünden süreci ve sıvı çıkışını boşaltma başlar. 

Bunun bir sonucu olarak, elektrik dokuları ve hücreleri elde edilir, vazodilatasyon göz içi basıncı azaltma yol açar.

sülükler egzoftalmi TedavisiEkzoftalmus göz küresinin çıkıntı aradı. Bu bağımsız bir hastalık ve vücutta var olan arıza göstergesi değildir. 

hastalığı vs. enflamatuar süreçler, yörünge tümörleri, endokrin bozuklukları, konjenital glokom, yüksek miyopi, göz yaralanmaları, olan yol açar Tedavi hastalığın kaynağını ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Sülükler tedavisinin etkinliği yörüngesinin dokuların mikro dolaşımı ve beslenme restore etmektir. Hirudotherapy, enflamatuar süreç kaldırır endokrin sistem ile ortaya çıkan problemleri düzeltir.

Oftalmolojide Hirudotherapy: nereye sülükler koymakSülükler Yeri ayarı hastalığına bağlıdır. kafa, temporal bölgenin önünde ve kulak arkasında lenf düğümlerinin alanının arkasına koymak Solucanlar.Sülükler göz hastalıklarının tedavisi için kontrendikasyonlarSülükler gebelik, hipotansiyon, hemofili, anemi, akut inme aşama tümör kontrendikedir.

Oftalmolojide Hirudotherapy: değerlendirmeleri30 dakika baş ağrıları için glokom akut atak kaybolursa, gözlerinin önünde buğu. Üç seans kornea şişme kaldırmak için yeterlidir. 

Birinci yöntem, sayısı ve enflamatuar sürecin infiltrasyonu derecesini azaltan sonra zaman keratit. Sülükler, göz kapaklarının üzerine yanık izleri iridotsiklitah şişlik rahatlatmak giderir. 

Üveit girudoterapiya retina dekolmanı önler. Bütün bunlar - Pratik benim on yaşındaki sülükler ile tedavi etkinliğinin örnekleri.